İşim ve biraz da benim hakkımda

Yalın güzellik ve sevgiyi ortaya çıkarma arayışı içindeyim.

Işığa hayranım, nereye düştüğüne ve nasıl hareket ettiğine. İçinde olmayı sevdiğim kadar, anları sessizce gözlemlemek ve içime çekmeyi de seviyorum. Bazen çok gülüyorum ve şarkı söylemek istediğimde şarkı söylüyorum. Hergün yeni bir favori rengim oluyor. Katmanlara ve dokulara tutkuluyum. Yaratıcı insanlara, maceraperest ruhlara ve anlatacak hikayesi olanlara hayranım. Birliktelik ve iletişimin güzelliği içindeki dakikalarla büyülenirim. Bilgelik ve masumiyetin içinde ilham bulurum. Fotoğraflar bana sihir gibi gelir, çok fazla hatıra ve güzellik barındırır.  Yaratmak, keşfetmek ve deneyimlemek için yaşıyorum.

Bir anneyim. Hergün bu iki ilham perisine tekrar aşık oluyorum. Perilerim benim. Tatlı serçelerim. Hergün bana sevginin derinliğini öğretiyorlar ve yapamayacağımı hissettiğim günlerde bile bana nefes almayı hatırlatıyorlar.

Stilim ”nazik ve dürüst” olarak nitelenebilir. Yenilik ve değişiklik arayışım sürekli devam ediyor. Değişimsiz olmaz. Sizin ve miniğinizin güzelliğine odaklanmayı ve fotoğraflarımdaki yalınlık seviyesini korumayı seviyorum.

Bugün burda olduğunuz için teşekkürler. Umarım yarattığım veya yazdığım birşeyler size hitap etmiştir. Burda olduğunuz için çok mutluyum ve sizi gelecekte objektifimden tanımak için sabırsızlanıyorum.

Grafik Tasarımcıyım ve Fotoğraf Sanatçısıyım. Beni daha yakından tanımak için diğer blogum Ela’nın Uydusu‘na gözatabilirsiniz.
Ela’nın Uydusu‘nda çocuklarım, ailem ve neşeli konularım var.

Gönlümde yatanlar, gözümden kaçanlarla daha elimin değmediği çok iş var.

Bir bakının bakalım, gördükleriniz hoşunuza gidecek mi?
4 Responses

  1. Ekocum,yine harikalar yaratmak için yeni bir yerdesin.Ve biz de sayende harikalarına şahit oluyoruz.Her şey gönlünce olsun.

    Aso=)

  2. süpersin, nasıl vakit bulduruyorsun ben de o kısmı anlasam:) aklımdakileri yapmaya vaktim olsa gücüm olmuyor gücüm olsa vaktim:)

    senin umarım vaktin de aklında hep bilrikte olur ve böyle muhteşem işler yapmaya devam edersin:) bizi de mutlu edersin…

  3. Mar27 kısa zaman f6nce tanıdığım konustukları ve tam olraak bitmesede okuduklarımla hayran kaldığım gfczel insan , bir başka hayalimi gere7ekleştiriyor. Gfcncel olraak takipteyiz, belki birgfcn de biz sizi takip ederiz.

Leave a Reply