Çektiğimiz fotoğrafların hepsinin üzerinde çalışıyoruz ve size uygun bir sunumla teslim ediyoruz. Albüm ve poster şeklinde fotoğraflarınızı alabilirsiniz. Ayrıca tüm fotoğrafları dijital ortamda size veriyoruz.

Artık video klip hizmeti de sunuyoruz. Doğumunuzun, düğününüzün video klibi olsun istemez misiniz? Size özel kurgularla istediğiniz gibi bir klibe sahip olabilirsiniz.

Mini Doğum Paketi :

Mini Doğum paketi sadece “doğum sürecini”  kapsamaktadır. “Doğum çekimi”; doğum öncesi, doğum sırasındaki görüntüler, doğumdan sonraki sizin, bebeğinizin ve ailenizin fotoğraflanmasını kapsar.

Maxi Doğum Paketi :

Maxi Doğum paketi  şu çalışmaları içermektedir. Doğum çekimi, ertesi gün çekimi,  yenidoğan çekimi, fotoğraflarınızın detaylı bir şekilde hazırlanması, albümün tasarımı, albüm kapak tasarımı ve albümün basımı. 

– Ultra Doğum Paketi : Ultra Doğum paketi – 3 kısımdan oluşmaktadır. “Hamile Çekimi”, “Doğum çekimi” ve “Yenidoğan çekimi”. Hamile çekiminde sizi o tatlı bebeğinizi beklerken, eşinizle ve sadece sizin eğlenceli fotoğraflarınızı çekmek isteğindeyiz.

Yenidoğan çekimi çok özel bir çekimdir. Örneklerine bakmak ister misiniz?

Ürün olarak da fotoğraflarınızın dijital hallerinin olduğu bir dvd ve bir adet 24 sayfalık 35×70 panoramik albüm (örneklerini ürünler bölümünde görebilirsiniz, bir panoramik albüm ortalama 60 adet fotoğraf içerir), 2 adet 15×38 aile albümü, ve bir adet postere sahip olacaksınız. Albümün kapağı ile birlikte tüm tasarımı bana aittir. Özetle fiyatımızın içinde hamile çekiminiz, doğum, ertesi gün çekimi ve yenidoğan çekimi, fotoğraflarınızın hazırlanması, tüm fotoğraflarınızın dijital hallerinin olduğu bir dvd, 24 sayfalık bir panoramik albüm, 2 adet aile albümü, 1 poster, albümün ve posterin tasarımı ve çok özel kapak tasarımımız.

– Video Kurgu Paketi : Doğum, düğün, nişan nasıl bir özel gün olursa olsun bir kamera ile videolarınızı çekip, müzikli bir video kurgu haline getiriyoruz. İçinde video çekiminiz, ham videolarınız, müzikli kurgulu video klibiniz bulunmaktadır. 4 saatin üstü için ekstra fiyat kişiye özel verilir.

– Yenidoğan Çekimi Doğumunu bir sebeple çektirmeyen veya çektiremeyen veya şehir dışında olup da yenidoğanının harika fotoğraflarının çekilmesini isteyen ailelelerle sadece yenidoğan çekimi de yapıyorum. Sözleştiğimiz tarihde bebeğinizin çok değişik pozlarda fotoğraflarını çekerek bu unutulan ama harika görüntüye sahip olduğu günleri ölümsüzleştiriyoruz. Ürün olarak fotoğraflarınızın dijital hallerinin olduğu bir dvd, kapağı tasarımlı 20 sayfalık 30 x 50 panoramik albüm ve iki adet cep albümü (bir panoramik yenidoğan albümü yaklaşık 45 fotoğraf içermektedir.)’ne sahip olacaksınız.  Tüm tasarımlar bana aittir. Yenidoğan çekimi ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ayrıntılar bölümünden okuyabilirsiniz. Özetle fiyatımızın yenidoğanınızın özel bir çekimi, fotoğraflarınızın hazırlanması, tüm fotoğraflarınızın dijital hallerinin olduğu bir dvd, 20 sayfalık bir panoramik albüm, 2 adet cep albümü, albümün tasarımı ve çok özel kapak tasarımımız vardır. Yenidoğan çekimi çok özel bir çekimdir. Detayları için ayrıntıların altındaki yenidoğan çekimi’ne lütfen bakınız.

– Doğum Günü, Bebek, Çocuk veya Özel Albüm Çekimi Bebeğinizin veya çocuğunuzun doğum günü çekimi için yanınızda olup çekim yapabilirim. Doğum günü çekimi için özel konsept bir çekim yapabiliriz. Yazın dış mekan tercihimdir. Çeşitli aksesuarlarla sizinle daha önceden konuştuğumuz bir temada çekim yapabiliriz. Çocuğunuza, kendinize veya eşinizle birlikte size, bir albüm yapmak için yine konseptli eğlenceli bir çekim yapabiliriz. Eğlenmek, gülmek de cabası.

Albümlerimize göz atmak isterseniz misiniz? 

– Düğün Günü Takibi ve Konsept Düğün Çekimi Evleniyorsunuz. İsterseniz düğün gününüzden başka bir gün konsept temalı dış ve iç mekan çekimleri yapabiliriz. Sizin zevkinize ve hayalinize göre aksesuarlar ve çekim elemanları hazırlıyorum. Ve hiç unutamayacağınız eğlenceli bir yolculuk bizleri bekliyor oluyor. Detayları düğün öncesi gelin ve damatla birlikte planlayarak çıkarıyoruz. Düğün Günü takibinde ise düğün gününüzde sabah hazırlıklarla birlikte sizinle geziyor ve detaylarınızı, aradaki eğlenceleri fotoğraflıyorum. Bu detaylar albümünüzde unutulmaz sayfalar kaplıyor. Düğün günü takibi ister tek kişi, isterseniz iki kişi olarak size eşlik etmemizle olmaktadır. İstenirse düğün mekanında da sizlerle birlikte 2 kişilik bir ekiple olabiliyoruz. İstenirse düğün mekanına kadar sizlerle oluyoruz. Ürün olarak fotoğraflarınızın dijital hallerinin olduğu bir dvd, bir adet 35×70 panoramik albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet de cep albümü alıyorsunuz. Bu çekimler sonunda fotoğraflarınızın hepsinin dijital hallerinin olduğu dvd, 50 adet seçtiğiniz fotoğrafdan oluşan bir adet 35×70 panoramik albüm, 2 adet 15 x 38 boyutlu aile albümü, 1 adet cep albümü, 1 adet 100 x 70 boyutunda basılı poster. Eğer her iki çekimi de isterseniz detayları görüşmek için benimle iletişime geçebilirsiniz. Video paketimizi dahil edip bir adet düğün video klibi yaptırarak bu günü ölümsüzleştirebilirsiniz.

– Nişan, Kına, Söz, Gösteri, Sünnet vb gibi ÖZel Gün Çekimleri Nişan, kına, sünnet veya gösteri gibi özel günlerinizde yanınızda olup bu günü ölümsüzleştirebiliriz. Özel gün çekimlerine davetin veya kutlamanın büyüklüğüne göre bir veya iki kişi olarak katılıyoruz. Saate göre fiyatlandırmayı artırabiliriz. Yine video klip seçeneği de kullanabilirsiniz.

Çekimlerle birlikte alabileceğiniz ürünlerin bazıları şöyledir. Ve ürünler sayfasını takip ederek de çekim yaptırmayan aileler de ürünlerimize bir göz atarak, sipariş verebilirler.

1. Çeşitli boyutlarda panoramik albüm. Kapağı da tasarımlı bu albümler son derece  kaliteli ve yıllarca bozulmadan saklayabileceğiniz, şık albümlerdir. Doğum, yenidoğan, doğum günü konsept çekimi, özel albüm çekimi ve düğün çekimi ile birlikte fiyatın içinde olarak verilmektedir.

2. 15×38 panoramik aile albümü. Paketlerimizin içinde aldığınız büyük albümlerin aynısını anneanne, babaanne veya başka bir yakınınıza da yaptırabilirsiniz.

3. Kanvas tablo

4. Video klip

Ankara Doğum ve Özel Gün Fotoğrafçısı by Esra ERDOGAN