Konu fotoğraflara gelince pek gelenekselci değilim, o yüzden bu Pinterest sayfasını sizler için hazırladım.

Tüm konulardaki önerilerim ise şunlardır:
– Bolca renk, güzel desenler, katmanlar, aksesuarlar, dokular, çeşitlilik ve fotoğrafınızı bir anda patlatacak malzeme veya değişik bir alet. (Balon, köpük, baloncuklar, eşarplar, gözlükler, şapkalar, rüzgar gülü ve aklınıza gelebilecek çeşitli malzemeler).
– Bir gölün yanında, bir beyaz tshirt ve kotla oturup fotoğraf çektirdiğiniz zamanlar geride kaldı. Biraz modayı kullanmayı seven ve sigortasını moda renkler ve dokularla yapmış bir fotoğrafçı sayılırım.

– Müthiş bir görüntü yaratmak için çekimden biraz önce bir tane moda dergisi karıştırıp elinizdeki malzemeleri karıştırabilirsiniz. Fakat bu fotoğrafçı için herhangi bir kural yoktur. Renk her zaman güzel sonuç verir.
– Birbirine uyan renkler kullanabilirsiniz ve güzel bir palet kullanmak isteyebilirsiniz ama aslında benim için açıkçası hiç bir kural yok. Çok değişik renkler, dokular da deneyebilirsiniz.
– Gardrobunuz, mekanlar ve duruşunuz yoluyla her birinizin saçtığı eşsiz kişiliklerinizi objektifim üzerinden ortaya çıkarabilirsiniz.

* Hanımlar, çekimden önce saçlarınıza ekstra bir özen her zaman tavsiye edilir.
* Biraz daha yıldız gibi görünmek isterseniz eğer profesyonel bir makyaj düşünebilirsiniz. Bu fotoğraflar ölümsüz olacak.
* Seansımız eviniz ve sizin için sanat yaratmaktır ve bir yatırımdır, yani istediğiniz görünümü yaratmaktan çekinmeyin.